Jun JUL Aug
Previous capture 23 Next capture
2015 2016 2017
1 capture
23 Jul 2016
About this capture

Jak poznać czy mąż mnie zdradza?

Niewierność partnera może być przyczyną wielu problemów życiowych. W związkach, w których wkradła się zdrada jednego z partnerów bardzo często dochodzi do rozłamu. Niewielu jest w stanie wybaczyć zdradę. W jaki sposób odkryć prawdę i przestać żyć złudzeniami? O tym poniżej.

zdrada mężaPonieważ zdrada jest bolesna chyba dla wszystkich, warto odkryć jej istnienie jak najszybciej. Pierwszym symptomem zdrady będzie głównie brak zainteresowania seksem w związku, chociaż niektórzy potrafią doskonale się maskować w tej kwestii. Dla niektórych sygnałem i najlepszym dowodem zdrady męża będzie plama na koszuli po szmince. Wielu panów potrafi dobrze wytłumaczyć się nawet z tego incydentu. Najlepszym wspomagaczem w uzyskaniu prawdy będzie poszperanie w komputerze takiego delikwenta, któremu prowadzenie podwójnego życia jak widać sprawia przyjemność. Do tego, aby uzyskać dowody zbrodni w postaci zdrady, warto skorzystać ze specjalistycznego oprogramowania do szpiegowania, które wykaże chociażby zrzuty ekranu, logi klawiatury, czyli obraz tego, co było wprowadzane na klawiaturze. Do tego znakomicie nadaje się oprogramowanie profiSpy, które z dokładnością co do minuty ukaże zapisy dokonywane na komputerze.

Program ten jest całkowicie niewykrywalny. Wystarczy jedynie dostęp do komputera partnera na kilka chwil, by móc uzyskać potwierdzenie. Często może okazać się, że niezbędny będzie profiSpy, by ukazać też treści, którymi posługiwał się małżonek. Mając do dyspozycji jedynie na kilka chwil komputer partnera, ciężko jest przeszukać go całkowicie, dlatego oprogramowanie szpiegowskie, które zrobi to w kilka sekund będzie najlepszym sprzymierzeńcem w wykrywaniu zdrady. Dzięki temu urządzeniu można otrzymać łatwy dostęp do skrzynki e-mail, która jest zazwyczaj pierwszym narzędziem do ukrywania kontaktów z innymi osobami. Możesz łatwo poznać, czy partner nie ma kontaktu z płcią przeciwną. Dowodzi to często umawiania spotkań w realnym świecie, co często zawierane jest w treściach wiadomości. Potajemni kochankowie zwykle używają maila do umawiania spotkań, ponieważ jest to według nich najbezpieczniejsza droga.