Jul NOV Dec
Previous capture 06 Next capture
2015 2016 2017
2 captures
23 Jul 2016 - 6 Nov 2016
About this capture

Jaką wybrać polisę na życie?

Agenci ubezpieczeniowi nie mogą jeszcze utrzymywać, że jesteśmy klientami równie wdzięcznymi co mieszkańcy USA, nie ulega jednak wątpliwości, że ich usługi budzą nasze rosnące zainteresowanie.

z38Tu na szczególną uwagę zasługują polisy na życie reklamowane jako rozwiązania, dzięki którym już nigdy nie będziemy musieli obwiać się o bezpieczeństwo finansowe członków naszej rodziny w przypadku naszej przedwczesnej śmierci.

Nietrudno się domyślić, że nie ma jednego tylko rozwiązania, które mogłoby zapewnić nam sukces, wiele zależy zatem od tego, w jakiej sytuacji życiowej się znajdujemy i jaka ochrona wydaje się nam wystarczająca.

Ważnym czynnikiem jest również ten, który odwołuje się do naszej kondycji finansowej, polisy na życie wiążą się bowiem z koniecznością opłacania miesięcznej składki, a jej wielkość jest zazwyczaj uzależniona od tego, na jaki rodzaj ochrony liczymy. Bardzo często czynnikiem, który ma duży wpływ na nasz wybór i jego jakość jest nasz wiek, osobom starszym trudniej jest więc wybrać naprawdę atrakcyjną polisę na życie niż ma to miejsce w przypadku ludzi młodych.